BU&BU, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 155 | 4 409 | 4 491 | 2 952 | 2 885 | 2 727 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 155 | 4 409 | 4 491 | 2 952 | 2 885 | 2 727 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 375 | 1 392 | 1 373 | 128 | 468 | 468 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 254 | -2 220 | -1 983 | -1 883 | -2 176 | -2 582 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 34 | 237 | 101 | -293 | -407 | -159 |
| Vlastné imanie spolu | 2 780 | 3 017 | 3 118 | 2 824 | 2 417 | 2 259 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 220 | 440 | 440 | 440 | 400 | 400 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 120 | 342 | 192 | -205 | 27 | 271 |
| EBITDA | 120 | 342 | 192 | -205 | 27 | 271 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 34 | 256 | 101 | -293 | -67 | 181 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 34 | 237 | 101 | -293 | -407 | -159 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: BU&BU, s. r. o.
Prehľad
BU&BU, s. r. o. (IČO 45962031) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Malachov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n. (SK NACE 9329).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 400 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 159 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 727 € a vlastné imanie 2 259 € (miera samofinancovania 82,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.