JKM Company s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 113 453 | 53 535 | 53 171 | 260 071 | 260 067 | 207 643 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 113 453 | 53 535 | 53 171 | 260 071 | 260 239 | 207 643 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 108 680 | 49 146 | 49 151 | 256 629 | 257 284 | 207 499 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -434 | -227 | -611 | -980 | -1 558 | -2 045 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 207 | -384 | -369 | -578 | -487 | -2 811 |
| Vlastné imanie spolu | 4 773 | 4 389 | 4 020 | 3 442 | 2 955 | 144 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 453 | -310 | -298 | -455 | -396 | -7 359 |
| EBITDA | 453 | -310 | -298 | -455 | -396 | -7 359 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 262 | -384 | -369 | -578 | -487 | -2 471 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 207 | -384 | -369 | -578 | -487 | -2 811 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JKM Company s.r.o.
Prehľad
JKM Company s.r.o. (IČO 45967318) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2024 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2024 skončil stratou 2 811 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 207 643 € a vlastné imanie 144 € (miera samofinancovania 0,1 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2024 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.