DUMIN s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 30 988 € (77 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 42 539 | 47 867 | 49 157 | 49 666 | 52 845 | 22 627 |
| Neobežný majetok spolu | 5 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 47 649 | 47 867 | 49 157 | 49 666 | 52 845 | 22 627 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 981 | 5 126 | 5 555 | 5 576 | 7 043 | 5 649 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 37 184 | 37 168 | 37 240 | 38 101 | 38 591 | 9 314 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -16 | 73 | 862 | 489 | 1 711 | 2 164 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 42 668 | 42 741 | 43 602 | 44 090 | 45 802 | 16 978 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 34 904 | 27 379 | 29 966 | 30 353 | 31 411 | 29 548 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 060 | 988 | 928 | 598 | 2 219 | 2 780 |
| EBITDA | 7 876 | 6 098 | 928 | 598 | 2 219 | 2 780 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 21 | 73 | 862 | 519 | 2 147 | 2 504 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -16 | 73 | 862 | 489 | 1 711 | 2 164 |
| Osobné náklady | 9 977 | 8 364 | 10 684 | 11 320 | 6 183 | 6 720 |
| Odpisy | 6 816 | 5 110 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 988 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DUMIN s. r. o.
Prehľad
DUMIN s. r. o. (IČO 45984221) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 29 548 €, čo je o 5,9 % menej ako rok predtým (31 411 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 164 € (7,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 720 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 22 627 € a vlastné imanie 16 978 € (miera samofinancovania 75,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.