SALAI s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 604 | 3 577 | 3 265 | 3 510 | 3 031 | 4 814 |
| Neobežný majetok spolu | 13 193 | 7 839 | 2 486 | 2 486 | 5 653 | 2 266 |
| Spolu majetok | 18 797 | 11 416 | 5 751 | 5 996 | 8 684 | 7 145 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 755 | 5 371 | 13 730 | 5 622 | 6 344 | 3 596 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 13 291 | 12 542 | 545 | -13 479 | -5 126 | -3 160 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -749 | -11 997 | -14 024 | 8 353 | 1 966 | 1 209 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 18 042 | 6 045 | -7 979 | 374 | 2 340 | 3 549 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 709 | -11 584 | -12 609 | 9 351 | 2 601 | 2 749 |
| EBITDA | 709 | -6 230 | -7 255 | 9 351 | 2 617 | 6 137 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -749 | -11 997 | -14 024 | 8 353 | 2 306 | 1 549 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -749 | -11 997 | -14 024 | 8 353 | 1 966 | 1 209 |
| Osobné náklady | 4 871 | 7 012 | 17 388 | 9 568 | 15 443 | 4 108 |
| Odpisy | 0 | 5 354 | 5 354 | 0 | 16 | 3 388 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SALAI s. r. o.
Prehľad
SALAI s. r. o. (IČO 46021507) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Stupava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 209 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 108 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 145 € a vlastné imanie 3 549 € (miera samofinancovania 49,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.