Ján Forgáč - STAVEBNINY s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 187 563 | 142 974 | 124 874 | 172 491 | 100 610 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 885 | 10 800 | -15 729 | -8 712 | -3 109 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -62 426 | -56 541 | -45 741 | 10 800 | 10 800 |
| Spolu majetok | 166 643 | 189 297 | 197 549 | 309 713 | 310 930 |
| Záväzky spolu | 132 684 | 144 538 | 168 519 | 184 959 | 180 304 |
| Vlastné imanie spolu | 33 959 | 44 759 | 29 030 | 124 754 | 130 626 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok8
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
- 2020 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2020 Úč POD · 12 str.
- 2020 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Ján Forgáč - STAVEBNINY s.r.o.
Prehľad
Ján Forgáč - STAVEBNINY s.r.o. (IČO 46042067) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Moravany nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom (SK NACE 4752). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 100 610 €, čo je o 41,7 % menej ako rok predtým (172 491 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby klesali v priemere o 14,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2023). Rok 2023 skončil stratou 3 109 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 310 930 € a vlastné imanie 130 626 € (miera samofinancovania 42,0 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.