AMH SERVICE, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 370 335 | 131 136 | 152 707 | 311 273 |
| Neobežný majetok spolu | 31 749 | 53 306 | 38 026 | -18 315 |
| Spolu majetok | 403 238 | 184 690 | 191 509 | 293 642 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 366 407 | 207 094 | 258 727 | 439 813 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 19 395 | 0 | -29 169 | -102 718 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -58 026 | -57 904 | -73 549 | -78 953 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 70 462 | 30 500 | 30 500 | 30 500 |
| Vlastné imanie spolu | 36 831 | -22 404 | -67 218 | -146 171 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 600 956 | 527 821 | 472 434 | 541 208 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -54 787 | -49 427 | -69 038 | -74 543 |
| EBITDA | -43 837 | -37 187 | -39 925 | -55 452 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -58 026 | -57 904 | -73 549 | -78 953 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -58 026 | -57 904 | -73 549 | -78 953 |
| Osobné náklady | 65 396 | 69 227 | 54 094 | 39 431 |
| Odpisy | 10 950 | 12 240 | 29 113 | 19 091 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AMH SERVICE, s. r. o.
Prehľad
AMH SERVICE, s. r. o. (IČO 46042938) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 541 208 €, čo je o 14,6 % viac ako rok predtým (472 434 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby klesali v priemere o 3,4 % ročne. Rok 2022 skončil stratou 78 953 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2022 boli 39 431 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2022 záporné (-146 171 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.