LABDENT, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 13 280 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 169 952 | 121 822 | 129 199 | 137 024 | 143 954 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 18 665 | 6 011 | 12 283 | 13 280 | 11 969 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 35 983 | 24 010 | 36 623 | 43 771 | 43 887 |
| Záväzky spolu | 11 818 | 12 499 | 18 840 | 24 991 | 26 418 |
| Vlastné imanie spolu | 24 165 | 11 511 | 17 783 | 18 780 | 17 469 |
| Vypočítané dividendy | 10 382 | 18 665 | 6 011 | 12 283 | 13 280 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LABDENT, s. r. o.
Prehľad
LABDENT, s. r. o. (IČO 46057145) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Stará Turá. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb (SK NACE 3250). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 143 954 €, čo je o 5,1 % viac ako rok predtým (137 024 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 969 € (8,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 31 095 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 43 887 € a vlastné imanie 17 469 € (miera samofinancovania 39,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.