SEASONS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 14 999 € (15 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 065 068 | 1 279 771 | 1 668 157 | 2 491 836 | 3 047 788 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 818 | 11 614 | 12 886 | 41 797 | 59 483 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 30 257 | 34 076 | 45 690 | 58 576 | 85 374 |
| Spolu majetok | 388 184 | 671 470 | 654 510 | 869 995 | 1 133 841 |
| Záväzky spolu | 305 609 | 577 280 | 547 434 | 721 122 | 940 484 |
| Vlastné imanie spolu | 82 575 | 94 190 | 107 076 | 148 873 | 193 357 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 14 999 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: SEASONS s.r.o.
Prehľad
SEASONS s.r.o. (IČO 46082514) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Dolný Štál. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s kvetmi a rastlinami (SK NACE 4622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 047 788 €, čo je o 22,3 % viac ako rok predtým (2 491 836 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 30,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 59 483 € (2,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 233 108 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 133 841 € a vlastné imanie 193 357 € (miera samofinancovania 17,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.