NEXT LIGHT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 364 234 | 328 552 | 561 937 | 554 145 | 455 243 |
| Neobežný majetok spolu | 12 963 | 17 974 | 9 623 | 72 577 | 48 892 |
| Spolu majetok | 377 197 | 346 526 | 571 560 | 626 722 | 504 135 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 348 086 | 315 467 | 531 365 | 523 840 | 392 950 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 17 084 | 23 611 | 25 559 | 34 695 | 47 382 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 527 | 1 948 | 9 136 | 12 687 | 8 303 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 50 500 | 50 500 |
| Vlastné imanie spolu | 29 111 | 31 059 | 40 195 | 102 882 | 111 185 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 286 292 | 329 745 | 558 692 | 634 225 | 323 062 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 262 | 5 410 | 11 590 | 16 059 | 10 510 |
| EBITDA | 17 806 | 15 370 | 20 027 | 24 455 | 34 195 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 262 | 5 410 | 11 590 | 16 059 | 10 510 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 527 | 1 948 | 9 136 | 12 687 | 8 303 |
| Osobné náklady | 0 | 2 512 | 0 | 0 | 5 448 |
| Odpisy | 9 544 | 9 960 | 8 437 | 8 396 | 23 685 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NEXT LIGHT s.r.o.
Prehľad
NEXT LIGHT s.r.o. (IČO 46088610) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 323 062 €, čo je o 49,1 % menej ako rok predtým (634 225 €). Od roku 2020 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 3,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 8 303 € (2,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2024 boli 5 448 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 504 135 € a vlastné imanie 111 185 € (miera samofinancovania 22,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.