M Software, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 27 256 | 25 423 | 25 141 | 25 358 | 24 023 | 23 006 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 27 256 | 25 434 | 25 141 | 25 358 | 24 044 | 23 027 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 291 | 366 | 383 | 875 | 1 382 | 1 614 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 22 326 | 19 138 | 19 052 | 18 742 | 18 467 | 16 646 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 377 | -86 | -310 | -275 | -1 821 | -1 249 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 016 | 1 016 | 1 016 | 1 016 | 1 016 | 1 016 |
| Vlastné imanie spolu | 26 965 | 25 068 | 24 758 | 24 483 | 22 662 | 21 413 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 836 | 869 | 1 416 | 829 | 816 | 680 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 188 | 96 | -109 | -85 | -1 241 | -598 |
| EBITDA | -1 188 | 96 | -109 | -85 | -1 241 | -598 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 377 | -86 | -310 | -275 | -1 481 | -909 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 377 | -86 | -310 | -275 | -1 821 | -1 249 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 1 811 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: M Software, s. r. o.
Prehľad
M Software, s. r. o. (IČO 46088695) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 680 €, čo je o 16,7 % menej ako rok predtým (816 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 249 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 23 027 € a vlastné imanie 21 413 € (miera samofinancovania 93,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.