DN CARS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 18 201 € (61 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 76 354 | 60 457 | 31 170 | 4 739 |
| Neobežný majetok spolu | 15 562 | 10 374 | 5 187 | 0 |
| Spolu majetok | 91 916 | 70 831 | 36 357 | 4 739 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 16 454 | 12 384 | 1 187 | 56 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 72 921 | 69 962 | 52 947 | 11 469 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 959 | -17 015 | -23 277 | -68 570 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 75 462 | 58 447 | 35 170 | -51 601 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 447 348 | 52 701 | 21 462 | 182 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -357 | -14 753 | -19 926 | -68 321 |
| EBITDA | 7 897 | -9 566 | -14 738 | -64 430 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 959 | -17 015 | -23 277 | -68 570 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 959 | -17 015 | -23 277 | -68 570 |
| Osobné náklady | 181 773 | 4 898 | 0 | 0 |
| Odpisy | 8 254 | 5 187 | 5 188 | 3 891 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 18 201 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DN CARS s.r.o.
Prehľad
DN CARS s.r.o. (IČO 46092943) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 182 €, čo je o 99,2 % menej ako rok predtým (21 462 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby klesali v priemere o 92,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2022). Rok 2022 skončil stratou 68 570 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 4 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2022 záporné (-51 601 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.