Ján Mokrý - Zváračská škola č. 135 s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 007 664 | 1 130 195 | 1 166 964 | 1 325 113 | 596 329 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -20 511 | 58 229 | 61 476 | -61 030 | -36 026 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -46 376 | -66 887 | -8 659 | 52 817 | -8 213 |
| Spolu majetok | 171 349 | 232 194 | 320 977 | 109 127 | 130 204 |
| Záväzky spolu | 232 626 | 235 242 | 262 550 | 111 730 | 168 833 |
| Vlastné imanie spolu | -61 277 | -3 048 | 58 427 | -2 603 | -38 629 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Ján Mokrý - Zváračská škola č. 135 s. r. o.
Prehľad
Ján Mokrý - Zváračská škola č. 135 s. r. o. (IČO 46120068) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Prievidza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 100 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 596 329 €, čo je o 55,0 % menej ako rok predtým (1 325 113 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 12,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 36 026 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 98 168 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-38 629 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.