NovaMar s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 880 | 10 110 | 2 551 | 14 501 | 57 575 | 55 993 |
| Neobežný majetok spolu | 1 937 | 4 381 | 12 008 | 9 889 | 16 526 | 13 749 |
| Spolu majetok | 7 817 | 14 491 | 14 559 | 24 390 | 74 101 | 69 742 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 873 | 9 028 | 8 948 | 9 460 | 72 889 | 60 684 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -4 380 | -4 056 | 463 | 611 | -70 | -13 787 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 324 | 4 519 | 148 | -681 | -13 718 | 7 845 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Vlastné imanie spolu | 944 | 5 463 | 5 611 | 14 930 | 1 212 | 9 058 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 20 238 | 47 209 | 74 219 | 36 543 | 19 247 | 34 715 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 488 | 5 634 | 954 | -437 | -9 392 | 13 319 |
| EBITDA | 1 238 | 6 523 | 3 123 | 1 682 | -6 778 | 16 096 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 402 | 5 549 | 594 | -681 | -13 378 | 8 185 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 324 | 4 519 | 148 | -681 | -13 718 | 7 845 |
| Osobné náklady | 5 092 | 5 741 | 10 649 | 884 | 0 | 0 |
| Odpisy | 750 | 889 | 2 169 | 2 119 | 2 614 | 2 777 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NovaMar s. r. o.
Prehľad
NovaMar s. r. o. (IČO 46120556) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 34 715 €, čo je o 80,4 % viac ako rok predtým (19 247 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 845 € (22,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 69 742 € a vlastné imanie 9 058 € (miera samofinancovania 13,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.