Nána Invest, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 79 930 | 58 569 | 79 410 | 80 432 | 55 028 | 74 112 |
| Neobežný majetok spolu | 2 520 000 | 2 520 000 | 2 464 684 | 2 413 374 | 2 918 545 | 2 561 090 |
| Spolu majetok | 2 600 850 | 2 579 646 | 2 544 852 | 2 497 028 | 2 973 747 | 2 636 660 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 310 712 | 246 716 | 442 003 | 416 404 | 792 402 | 437 672 |
| Základné imanie | 2 576 500 | 2 576 500 | 2 576 500 | 2 576 500 | 2 733 500 | 2 733 500 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -339 808 | -335 449 | -298 308 | -521 498 | -546 554 | -586 971 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 589 | 39 096 | -223 190 | -25 056 | -40 417 | 12 114 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 796 | 3 026 | 4 981 | 4 981 | 4 981 | 4 981 |
| Vlastné imanie spolu | 2 244 077 | 2 283 173 | 2 059 983 | 2 034 927 | 2 151 510 | 2 163 624 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 194 785 | 225 326 | 251 211 | 294 407 | 291 149 | 338 953 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 139 | 37 948 | -215 461 | -4 715 | -16 539 | 35 321 |
| EBITDA | 6 139 | 37 948 | -162 658 | 48 261 | 44 081 | 92 277 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 931 | 37 754 | -223 190 | -22 166 | -38 497 | 14 034 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 589 | 39 096 | -223 190 | -25 056 | -40 417 | 12 114 |
| Osobné náklady | 95 954 | 105 963 | 113 964 | 136 834 | 153 113 | 159 690 |
| Odpisy | 0 | 0 | 52 803 | 52 976 | 60 620 | 56 956 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Nána Invest, s.r.o.
Prehľad
Nána Invest, s.r.o. (IČO 46121617) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Nána. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 2 848 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 338 953 €, čo je o 16,4 % viac ako rok predtým (291 149 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 114 € (3,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 159 690 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 636 660 € a vlastné imanie 2 163 624 € (miera samofinancovania 82,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.