SCU-B s. r. o.Aktívna

IČO 46121625Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2011Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Finančný prehľad

20 957 €+25,7%
Tržby 2025
-7,3%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.40 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu20 03614 47522 93018 73412 34913 937
Neobežný majetok spolu65 70760 46464 71685 52580 38779 776
Spolu majetok85 74374 93987 646104 25992 73693 713
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu19 93920 85952 94885 14089 13786 698
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov63 25060 30448 58029 19713 6190
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-2 946-11 724-19 382-15 578-15 5201 515
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu65 80454 08034 69819 1193 5997 015
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)30 65314 9558 23810 19716 66720 957
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-2 609-11 492-19 253-15 433-15 0082 027
EBITDA4 411-3 751-10 051-5 2835 1198 077
Výsledok hospodárenia pred zdanením-2 946-11 724-19 382-15 578-15 1801 855
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-2 946-11 724-19 382-15 578-15 5201 515
Osobné náklady7 2412 7533 7584 5564 0543 704
Odpisy7 0207 7419 20210 15020 1276 050
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: SCU-B s. r. o.

Prehľad

SCU-B s. r. o. (IČO 46121625) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: autokempingy a táboriská (SK NACE 5530). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 20 957 €, čo je o 25,7 % viac ako rok predtým (16 667 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 515 € (7,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 704 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 93 713 € a vlastné imanie 7 015 € (miera samofinancovania 7,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

SCU-B s. r. o. – IČO 46121625 — icoprofil.sk