PKVK-stav, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 264 427 | 252 299 | 219 824 | 281 207 | 423 076 | 372 086 |
| Neobežný majetok spolu | 68 812 | 48 997 | 36 957 | 21 457 | 86 510 | 98 045 |
| Spolu majetok | 333 239 | 301 296 | 256 781 | 302 664 | 509 586 | 470 131 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 372 644 | 341 479 | 296 141 | 345 483 | 509 369 | 475 595 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -45 540 | -44 907 | -45 685 | -44 859 | -48 319 | -5 284 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 635 | -776 | 825 | -3 460 | 43 036 | -5 680 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -39 405 | -40 183 | -39 360 | -42 819 | 217 | -5 464 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 531 024 | 445 775 | 669 840 | 339 490 | 438 364 | 716 939 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 146 | 4 565 | 5 682 | 1 078 | 60 235 | 5 418 |
| EBITDA | 29 696 | 22 913 | 24 551 | 16 757 | 91 015 | 34 821 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 669 | 502 | 2 500 | -2 368 | 56 242 | -1 840 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 635 | -776 | 825 | -3 460 | 43 036 | -5 680 |
| Osobné náklady | 24 899 | 27 390 | 71 321 | 82 729 | 93 173 | 119 854 |
| Odpisy | 22 550 | 18 348 | 18 869 | 15 679 | 30 780 | 29 403 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PKVK-stav, s.r.o.
Prehľad
PKVK-stav, s.r.o. (IČO 46129464) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Gelnica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 716 939 €, čo je o 63,5 % viac ako rok predtým (438 364 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 5 680 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 119 854 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-5 464 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.