JLS GROUP s.r.o.Aktívna

IČO 46171231Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2011Široké

Finančný prehľad

23 283 €+146,4%
Tržby 2025
+107,9%
Priemerný ročný rast 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
2023 ~2 958 €
2022 ~500 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu1 6873 2087 2514 38110 97027 465
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok1 6873 2087 2514 38110 97027 465
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu01476226541 0881 966
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-2 483-3 313-2 439-1 329-1 2734 675
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-8301 3744 068566 15515 824
Vlastné imanie spolu1 6873 0616 6293 7279 88225 499
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)6003 1706 3404 0059 44823 283
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-7461 6044 7751507 32717 474
EBITDA-7461 6044 7751507 32717 474
Výsledok hospodárenia pred zdanením-8301 5214 691667 24317 583
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-8301 3744 068566 15515 824
Osobné náklady000000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—05002 95800

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Široké

Zhrnutie: JLS GROUP s.r.o.

Prehľad

JLS GROUP s.r.o. (IČO 46171231) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Široké. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 23 283 €, čo je o 146 % viac ako rok predtým (9 448 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 108 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 824 € (68,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 27 465 € a vlastné imanie 25 499 € (miera samofinancovania 92,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

JLS GROUP s.r.o. – IČO 46171231 — icoprofil.sk