Elitmat s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 15 150 € (6 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 530 072 | 1 422 232 | 2 178 505 | 1 987 507 | 1 536 550 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 187 981 | 6 774 | 148 480 | 112 942 | 14 005 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -9 983 | 117 998 | 58 644 | 147 124 | 244 916 |
| Spolu majetok | 681 494 | 858 423 | 1 183 835 | 1 455 177 | 1 347 558 |
| Záväzky spolu | 451 900 | 726 830 | 965 320 | 1 056 621 | 988 991 |
| Vlastné imanie spolu | 183 667 | 130 441 | 212 793 | 265 735 | 264 590 |
| Vypočítané dividendy | 60 877 | 60 000 | 66 128 | 60 000 | 15 150 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Elitmat s. r. o.
Prehľad
Elitmat s. r. o. (IČO 46177981) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Mesto nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 536 550 €, čo je o 22,7 % menej ako rok predtým (1 987 507 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 005 € (0,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 270 404 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 347 558 € a vlastné imanie 264 590 € (miera samofinancovania 19,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.