SLAPER, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 53 344 | 33 160 | 14 926 | 50 146 | 14 829 | 24 670 |
| Neobežný majetok spolu | 18 935 | 15 838 | 10 775 | 9 477 | 26 648 | 22 230 |
| Spolu majetok | 72 279 | 48 998 | 25 701 | 59 623 | 41 477 | 46 900 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 18 823 | 18 762 | 20 777 | 54 500 | 41 111 | 18 903 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 47 303 | 47 957 | 24 736 | -577 | 24 936 | 14 204 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 653 | -23 221 | -25 312 | 200 | -30 070 | 8 293 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 53 456 | 30 236 | 4 924 | 5 123 | 366 | 27 997 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 132 331 | 144 121 | 127 475 | 153 271 | 95 853 | 150 612 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 078 | -26 435 | -30 070 | 3 488 | -25 057 | 11 673 |
| EBITDA | 8 327 | -21 476 | -25 008 | 8 040 | -20 330 | 18 870 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 684 | -23 221 | -25 312 | 275 | -29 110 | 9 253 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 653 | -23 221 | -25 312 | 200 | -30 070 | 8 293 |
| Osobné náklady | 26 585 | 45 609 | 51 517 | 52 045 | 44 129 | 56 703 |
| Odpisy | 6 249 | 4 959 | 5 062 | 4 552 | 4 727 | 7 197 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SLAPER, s.r.o.
Prehľad
SLAPER, s.r.o. (IČO 46183001) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 150 612 €, čo je o 57,1 % viac ako rok predtým (95 853 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 293 € (5,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 56 703 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 46 900 € a vlastné imanie 27 997 € (miera samofinancovania 59,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.