MYGG, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 600 | 1 715 | 1 546 | 5 326 | 1 613 | 1 476 |
| Neobežný majetok spolu | 640 | 640 | 640 | 640 | 640 | 640 |
| Spolu majetok | 3 285 | 2 424 | 2 209 | 5 968 | 2 259 | 2 143 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 20 612 | 17 752 | 4 653 | 8 448 | 7 192 | 7 562 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -27 632 | -27 327 | -25 328 | -25 944 | -25 980 | -28 433 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 305 | 1 999 | -616 | -36 | -2 453 | -486 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 5 000 | 5 000 | 18 500 | 18 500 | 18 500 | 18 500 |
| Vlastné imanie spolu | -17 327 | -15 328 | -2 444 | -2 480 | -4 933 | -5 419 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 660 | 9 200 | 5 010 | 6 236 | 4 574 | 5 341 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 969 | 2 693 | -420 | 88 | -2 017 | 45 |
| EBITDA | 969 | 2 693 | -420 | 88 | -2 017 | 45 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 464 | 2 380 | -616 | 14 | -2 113 | -146 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 305 | 1 999 | -616 | -36 | -2 453 | -486 |
| Osobné náklady | 2 887 | 2 326 | 2 839 | 2 993 | 3 136 | 2 112 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: MYGG, s.r.o.
Prehľad
MYGG, s.r.o. (IČO 46190520) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Ruskovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 341 €, čo je o 16,8 % viac ako rok predtým (4 574 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,0 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 486 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 112 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-5 419 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.