DIVAS drink INTERNATIONAL a. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 333 739 | 1 667 113 | 2 072 795 | 2 297 484 | 2 397 991 | 2 545 099 |
| Neobežný majetok spolu | 24 545 | 18 842 | 10 438 | 13 011 | 8 834 | 6 573 |
| Spolu majetok | 1 358 284 | 1 685 955 | 2 083 233 | 2 324 578 | 2 407 045 | 2 551 672 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 222 027 | 1 683 245 | 2 050 832 | 2 298 552 | 2 530 244 | 2 862 437 |
| Základné imanie | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 427 602 | -1 401 398 | -1 534 945 | -1 508 218 | -1 530 353 | -1 679 443 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 27 583 | -133 547 | 29 691 | -22 135 | -149 090 | -187 567 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 511 276 | 1 512 655 | 1 512 655 | 1 531 244 | 1 531 244 | 1 531 245 |
| Vlastné imanie spolu | 136 257 | 2 710 | 32 401 | 25 891 | -123 199 | -310 765 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 034 073 | 805 147 | 817 161 | 759 129 | 280 683 | 283 558 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 47 179 | -66 027 | 11 002 | -63 364 | -195 806 | -183 990 |
| EBITDA | 53 565 | -57 725 | 19 406 | -57 301 | -191 629 | -181 729 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 27 583 | -133 547 | 29 691 | -22 135 | -147 170 | -185 647 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 27 583 | -133 547 | 29 691 | -22 135 | -149 090 | -187 567 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 6 386 | 8 302 | 8 404 | 6 063 | 4 177 | 2 261 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DIVAS drink INTERNATIONAL a. s.
Prehľad
DIVAS drink INTERNATIONAL a. s. (IČO 46191437) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 25 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 283 558 €, čo je o 1,0 % viac ako rok predtým (280 683 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 22,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 187 567 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-310 765 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.