Energy Portfolio, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 10 089 | 10 180 | 12 814 | 58 098 | 53 673 | 48 617 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 4 619 | 4 619 | 3 198 |
| Spolu majetok | 10 089 | 10 180 | 12 814 | 62 717 | 58 292 | 51 815 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 37 499 | 39 332 | 34 132 | 292 681 | 496 381 | 636 727 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -25 076 | -32 902 | -26 223 | -24 810 | -235 329 | -443 581 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -7 827 | -1 742 | -587 | -210 646 | -208 252 | -146 823 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 493 | 492 | 492 | 492 | 492 | 492 |
| Vlastné imanie spolu | -27 410 | -29 152 | -21 318 | -229 964 | -438 089 | -584 912 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 3 000 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 568 | -1 742 | -587 | -210 361 | -207 652 | -146 373 |
| EBITDA | -7 568 | -1 742 | -587 | -209 295 | -207 652 | -144 952 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -7 827 | -1 742 | -587 | -210 646 | -207 912 | -146 483 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -7 827 | -1 742 | -587 | -210 646 | -208 252 | -146 823 |
| Osobné náklady | 1 248 | 1 278 | 1 334 | 1 445 | 1 565 | 1 681 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 1 066 | 0 | 1 421 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Energy Portfolio, s. r. o.
Prehľad
Energy Portfolio, s. r. o. (IČO 46195084) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Západ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 146 823 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 681 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-584 912 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.