ADRIA-BM, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 24 714 | 38 189 | 7 826 | 36 919 | 18 250 | 44 447 |
| Neobežný majetok spolu | 75 933 | 74 806 | 73 681 | 72 556 | 104 950 | 95 291 |
| Spolu majetok | 100 929 | 113 263 | 81 507 | 109 475 | 123 200 | 139 738 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 71 705 | 80 511 | 47 559 | 73 067 | 84 642 | 93 398 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 16 818 | 23 725 | 27 252 | 28 448 | 30 909 | 33 057 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 906 | 3 527 | 1 196 | 2 460 | 2 149 | 7 783 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 29 224 | 32 752 | 33 948 | 36 408 | 38 558 | 46 340 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 30 592 | 27 898 | 34 013 | 60 500 | 48 039 | 81 034 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 214 | 4 288 | 1 539 | 3 473 | 2 636 | 8 764 |
| EBITDA | 8 402 | 5 416 | 2 664 | 4 598 | 10 183 | 18 423 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 125 | 4 197 | 1 450 | 3 377 | 2 530 | 8 743 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 906 | 3 527 | 1 196 | 2 460 | 2 149 | 7 783 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 188 | 1 128 | 1 125 | 1 125 | 7 547 | 9 659 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ADRIA-BM, s.r.o.
Prehľad
ADRIA-BM, s.r.o. (IČO 46195122) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Borský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 81 034 €, čo je o 68,7 % viac ako rok predtým (48 039 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 21,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 783 € (9,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 139 738 € a vlastné imanie 46 340 € (miera samofinancovania 33,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.