JENY s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 147 | 10 946 | 9 491 | 14 227 | 30 455 | 14 713 |
| Neobežný majetok spolu | 444 539 | 928 350 | 923 275 | 914 059 | 902 343 | 890 627 |
| Spolu majetok | 455 686 | 939 296 | 932 766 | 928 286 | 932 798 | 905 340 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 356 102 | 840 606 | 844 152 | 208 392 | 206 219 | 178 495 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -6 298 | -5 607 | -6 502 | -16 578 | -15 425 | -9 402 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 768 | -895 | -10 076 | 1 280 | 6 685 | 266 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 100 114 | 100 192 | 100 192 | 730 192 | 730 319 | 730 981 |
| Vlastné imanie spolu | 99 584 | 98 690 | 88 614 | 719 894 | 726 579 | 726 845 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 22 927 | 27 965 | 30 768 | 45 920 | 50 197 | 35 533 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 052 | -687 | -9 962 | 1 701 | 7 948 | 693 |
| EBITDA | 16 446 | 11 502 | 1 754 | 13 417 | 19 664 | 12 409 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 903 | -895 | -10 076 | 1 620 | 7 865 | 606 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 768 | -895 | -10 076 | 1 280 | 6 685 | 266 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 15 394 | 12 189 | 11 716 | 11 716 | 11 716 | 11 716 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JENY s.r.o.
Prehľad
JENY s.r.o. (IČO 46223819) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Rožňava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 35 533 €, čo je o 29,2 % menej ako rok predtým (50 197 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 266 € (0,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 905 340 € a vlastné imanie 726 845 € (miera samofinancovania 80,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.