EURO DD GROUP, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 914 612 | 616 523 | 753 670 | 852 208 | 931 881 |
| Neobežný majetok spolu | 87 798 | 171 039 | 123 027 | 82 885 | 110 990 |
| Spolu majetok | 1 003 653 | 787 984 | 877 412 | 935 999 | 1 046 827 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 47 223 | -160 774 | -163 001 | -159 505 | -175 544 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 976 708 | 950 931 | 943 258 | 1 034 914 | 1 090 005 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -25 778 | -7 673 | 91 655 | 55 090 | 126 866 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 956 430 | 948 758 | 1 040 413 | 1 095 504 | 1 222 371 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 464 045 | 744 417 | 961 241 | 947 456 | 937 795 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -24 574 | -3 107 | 108 758 | 76 489 | 167 467 |
| EBITDA | -24 574 | 16 563 | 159 006 | 118 334 | 214 209 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -25 778 | -7 673 | 102 830 | 71 093 | 161 381 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -25 778 | -7 673 | 91 655 | 55 090 | 126 866 |
| Osobné náklady | 77 806 | 134 382 | 134 987 | 135 616 | 136 193 |
| Odpisy | 0 | 19 670 | 50 248 | 41 845 | 46 742 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EURO DD GROUP, s.r.o.
Prehľad
EURO DD GROUP, s.r.o. (IČO 46231951) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 937 795 €, čo je o 1,0 % menej ako rok predtým (947 456 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 19,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 126 866 € (13,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 136 193 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 046 827 € a vlastné imanie 1 222 371 € (miera samofinancovania 117 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.