All for home, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 17 192 | 16 680 | 17 406 | 16 581 | 6 994 | 7 280 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 17 192 | 16 680 | 17 406 | 16 581 | 6 994 | 7 280 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 619 | 149 | 776 | 118 | 343 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 193 | 11 073 | 11 031 | 11 130 | -167 | 1 818 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -120 | -42 | 99 | -167 | 1 818 | 122 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | — | — |
| Vlastné imanie spolu | 16 573 | 16 531 | 16 630 | 16 463 | 6 651 | 6 940 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 17 384 | 10 086 | 11 932 | 3 689 | 4 046 | 1 789 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 29 | 118 | 290 | -34 | 2 289 | 609 |
| EBITDA | 3 560 | 118 | 290 | -34 | 2 289 | 609 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -83 | 11 | 166 | -166 | 2 161 | 462 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -120 | -42 | 99 | -167 | 1 818 | 122 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 248 |
| Odpisy | 3 531 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 11 130 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: All for home, s.r.o.
Prehľad
All for home, s.r.o. (IČO 46253891) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Mokrance. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 789 €, čo je o 55,8 % menej ako rok predtým (4 046 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 36,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 122 € (6,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 248 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 280 € a vlastné imanie 6 940 € (miera samofinancovania 95,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.