Lstaving, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 166 053 | 115 960 | 103 300 | 101 330 | 160 775 | 432 190 |
| Neobežný majetok spolu | 19 722 | 20 495 | 64 485 | 69 304 | 87 031 | 84 124 |
| Spolu majetok | 185 851 | 137 946 | 168 139 | 171 056 | 248 336 | 516 812 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 153 467 | 109 198 | 140 466 | 141 695 | 211 410 | 465 880 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 22 460 | 26 884 | 23 248 | 22 173 | 23 861 | 31 425 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 424 | -3 636 | -1 075 | 1 688 | 7 565 | 14 007 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 32 384 | 28 748 | 27 673 | 29 361 | 36 926 | 50 932 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 443 419 | 369 451 | 477 738 | 702 194 | 753 600 | 1 375 989 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 519 | -2 902 | -106 | 3 938 | 13 579 | 19 954 |
| EBITDA | 15 431 | 3 392 | 7 407 | 16 810 | 38 928 | 52 674 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 285 | -3 109 | -183 | 3 785 | 11 405 | 18 693 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 424 | -3 636 | -1 075 | 1 688 | 7 565 | 14 007 |
| Osobné náklady | 17 238 | 30 256 | 48 068 | 55 795 | 43 845 | 61 704 |
| Odpisy | 8 912 | 6 294 | 7 513 | 12 872 | 25 349 | 32 720 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Lstaving, s.r.o.
Prehľad
Lstaving, s.r.o. (IČO 46270019) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Rudina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 375 989 €, čo je o 82,6 % viac ako rok predtým (753 600 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 25,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 007 € (1,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 61 704 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 516 812 € a vlastné imanie 50 932 € (miera samofinancovania 9,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.