STAVZAP s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 74 787 | 8 195 | 0 | 0 | 0 | 147 592 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 521 |
| Spolu majetok | 74 787 | 8 195 | 0 | 0 | 0 | 156 113 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 92 269 | 23 026 | 0 | 0 | 0 | 152 774 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 18 904 | -1 827 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -41 886 | -18 504 | 0 | 0 | 0 | 3 339 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | — | — | — | — |
| Vlastné imanie spolu | -17 482 | -14 831 | 0 | 0 | 0 | 3 339 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 19 566 | 35 461 | 0 | 0 | 0 | 138 390 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -41 886 | -18 497 | 0 | 0 | 0 | 4 423 |
| EBITDA | -41 886 | -18 497 | 0 | 0 | 0 | 4 423 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -41 886 | -18 504 | 0 | 0 | 0 | 4 393 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -41 886 | -18 504 | 0 | 0 | 0 | 3 339 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: STAVZAP s. r. o.
Prehľad
STAVZAP s. r. o. (IČO 46278125) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Ružomberok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 138 390 €. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 47,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 339 € (2,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 156 113 € a vlastné imanie 3 339 € (miera samofinancovania 2,1 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.