Nitrava s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 915 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 818 | 15 347 | 15 414 | 12 718 | 14 180 | 15 718 |
| Neobežný majetok spolu | 3 950 | 16 672 | 11 407 | 6 142 | 877 | 0 |
| Spolu majetok | 8 768 | 32 019 | 26 821 | 18 860 | 15 057 | 15 718 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 977 | 26 882 | 20 668 | 13 573 | 7 854 | 5 547 |
| Základné imanie | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -6 344 | -6 208 | -4 862 | -3 846 | -4 712 | -4 712 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 135 | 1 345 | 1 015 | -867 | 1 915 | 4 883 |
| Vlastné imanie spolu | 3 791 | 5 137 | 6 153 | 5 287 | 7 203 | 10 171 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 17 356 | 27 938 | 20 408 | 10 538 | 18 682 | 32 452 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 367 | 3 542 | 2 342 | 199 | 3 267 | 7 416 |
| EBITDA | 4 317 | 7 930 | 7 607 | 5 464 | 8 532 | 13 559 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 168 | 1 674 | 1 195 | -867 | 2 255 | 5 563 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 135 | 1 345 | 1 015 | -867 | 1 915 | 4 883 |
| Osobné náklady | 1 947 | 1 947 | 2 273 | 1 692 | 12 | 12 |
| Odpisy | 3 950 | 4 388 | 5 265 | 5 265 | 5 265 | 6 143 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 915 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Nitrava s.r.o.
Prehľad
Nitrava s.r.o. (IČO 46294821) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 32 452 €, čo je o 73,7 % viac ako rok predtým (18 682 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 883 € (15,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 12 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 15 718 € a vlastné imanie 10 171 € (miera samofinancovania 64,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.