H&B SR s. r. o.Aktívna

IČO 46300864Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2011Bratislava

Finančný prehľad

55 159 €+31,1%
Tržby 2025
-5,0%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
025 tis.50 tis.75 tis.100 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu46 77063 38239 72316 26124 60630 753
Neobežný majetok spolu280 599272 679264 760262 095254 043245 991
Spolu majetok329 308338 620305 965281 245280 195278 176
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu312 355318 914282 281257 155255 776251 321
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov2 81311 57314 32418 30318 70819 037
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)8 7582 7513 9784053292 436
Fondy a ostatné vlastné imanie382382382382382382
Vlastné imanie spolu16 95319 70623 68424 09024 41926 855
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)71 29293 87352 06944 77042 08055 159
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti11 3793 3705 4918078602 974
EBITDA19 40311 29013 4118 7608 91211 026
Výsledok hospodárenia pred zdanením11 2053 2055 3336296692 776
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie8 7582 7513 9784053292 436
Osobné náklady1 71417 4651 2931 7401 1301 775
Odpisy8 0247 9207 9207 9538 0528 052
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: H&B SR s. r. o.

Prehľad

H&B SR s. r. o. (IČO 46300864) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 55 159 €, čo je o 31,1 % viac ako rok predtým (42 080 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 436 € (4,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 775 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 278 176 € a vlastné imanie 26 855 € (miera samofinancovania 9,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

H&B SR s. r. o. – IČO 46300864 — icoprofil.sk