BRAMON - STAV, s.r.o.Aktívna

IČO 46318119Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2011Podhorie

Finančný prehľad

47 985 €-1,9%
Tržby 2025
+5,5%
Priemerný ročný rast 2020–2025
025 tis.50 tis.75 tis.100 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
025 tis.50 tis.75 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 67720 50817 91018 59911 63614 787
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok5 67720 50817 91018 59911 63614 787
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu42 30154 36855 08356 36858 95060 340
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-19 722-41 624-38 861-42 173-42 770-52 314
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-21 9022 764-3 312-596-9 5441 761
Vlastné imanie spolu-36 624-33 860-37 173-37 769-47 314-45 553
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)36 65049 08681 69272 06648 89247 985
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-21 7033 380-2 998-93-8 9822 384
EBITDA-21 7033 380-2 998-93-8 9822 384
Výsledok hospodárenia pred zdanením-21 9022 764-3 312-198-9 2042 126
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-21 9022 764-3 312-596-9 5441 761
Osobné náklady5 93812 2425 8966 3786 8967 494
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: BRAMON - STAV, s.r.o.

Prehľad

BRAMON - STAV, s.r.o. (IČO 46318119) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Podhorie. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 47 985 €, čo je o 1,9 % menej ako rok predtým (48 892 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 761 € (3,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 494 €.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-45 553 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

BRAMON - STAV, s.r.o. – IČO 46318119 — icoprofil.sk