MiYo, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 670 | 14 491 | 21 222 | 20 743 | 22 440 | 28 792 |
| Neobežný majetok spolu | 3 167 | 2 476 | 1 785 | 1 094 | 403 | 0 |
| Spolu majetok | 15 932 | 17 062 | 23 068 | 21 932 | 23 460 | 28 792 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 400 | 10 020 | 11 140 | 10 182 | 10 733 | 12 338 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 717 | 2 348 | 1 858 | 6 500 | 6 322 | 7 251 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 664 | -490 | 4 886 | -178 | 977 | 3 726 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 151 | 184 | 184 | 428 | 428 | 477 |
| Vlastné imanie spolu | 7 532 | 7 042 | 11 928 | 11 750 | 12 727 | 16 454 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 685 | 6 920 | 7 136 | 7 250 | 8 560 | 10 150 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 164 | 28 | 6 175 | 314 | 1 924 | 4 708 |
| EBITDA | 1 855 | 719 | 6 866 | 1 005 | 2 615 | 5 111 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 744 | -490 | 5 625 | -178 | 1 317 | 4 066 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 664 | -490 | 4 886 | -178 | 977 | 3 726 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 691 | 691 | 691 | 691 | 691 | 403 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MiYo, s.r.o.
Prehľad
MiYo, s.r.o. (IČO 46322043) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Štiavnica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: turistické a iné krátkodobé ubytovanie (SK NACE 5520).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 150 €, čo je o 18,6 % viac ako rok predtým (8 560 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 726 € (36,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 792 € a vlastné imanie 16 454 € (miera samofinancovania 57,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.