PEDOALERGO, s.r.o.Aktívna

IČO 46331310Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2011Senica

Finančný prehľad

200 753 €+2,6%
Tržby 2025
+11,5%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 78 039 € (60 % z rozdeliteľného zisku).

História
202578 039 €
202490 700 €
202370 305 €
202252 563 €
202140 724 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu103 12490 637118 794152 149142 241135 318
Neobežný majetok spolu1 27130 46620 58510 7048232 744
Spolu majetok104 395121 103139 379162 853143 064138 062
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu5 74010 60911 14314 2227 09410 497
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov52 43152 43152 43152 43152 43152 431
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)40 72452 56370 30590 70078 03969 634
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu98 655110 494128 236148 631135 970127 565
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)116 524134 996169 025204 628195 621200 753
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti51 69066 78089 326115 07598 91688 260
EBITDA59 31876 47399 207124 956108 79789 266
Výsledok hospodárenia pred zdanením51 59366 68089 225114 97398 87388 260
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie40 72452 56370 30590 70078 03969 634
Osobné náklady39 91442 76645 60054 20865 45681 293
Odpisy7 6289 6939 8819 8819 8811 006
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—40 72452 56370 30590 70078 039

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: PEDOALERGO, s.r.o.

Prehľad

PEDOALERGO, s.r.o. (IČO 46331310) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Senica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 200 753 €, čo je o 2,6 % viac ako rok predtým (195 621 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 69 634 € (34,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 81 293 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 138 062 € a vlastné imanie 127 565 € (miera samofinancovania 92,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

PEDOALERGO, s.r.o. – IČO 46331310 — icoprofil.sk