LIVUA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 88 010 | 71 408 | 75 766 | 54 302 | 35 774 | 16 294 |
| Neobežný majetok spolu | 12 575 | 6 287 | 0 | 0 | 2 240 | 1 629 |
| Spolu majetok | 100 585 | 77 695 | 75 766 | 54 302 | 38 014 | 17 923 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 82 563 | 82 795 | 87 783 | 74 425 | 64 744 | 56 402 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 24 273 | 8 653 | -14 469 | -21 386 | -29 492 | -36 099 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -15 620 | -23 122 | -6 917 | -8 106 | -6 607 | -11 749 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 4 369 | 4 369 | 4 369 | 4 369 | 4 369 | 4 369 |
| Vlastné imanie spolu | 18 022 | -5 100 | -12 017 | -20 123 | -26 730 | -38 479 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 67 687 | 44 718 | 57 138 | 41 853 | 45 324 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -14 203 | -21 938 | -6 188 | -7 437 | -5 389 | -11 063 |
| EBITDA | -7 915 | -15 650 | 99 | -7 437 | -5 185 | -10 452 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -15 620 | -23 122 | -6 917 | -8 106 | -6 267 | -11 409 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -15 620 | -23 122 | -6 917 | -8 106 | -6 607 | -11 749 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 6 288 | 6 288 | 6 287 | 0 | 204 | 611 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LIVUA s. r. o.
Prehľad
LIVUA s. r. o. (IČO 46361481) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 11 749 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-38 479 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.