AG Slovakia, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 828 | 9 116 | 1 529 | 4 444 | 1 306 | 15 275 |
| Neobežný majetok spolu | 8 157 | 1 337 | 0 | 0 | 0 | 26 079 |
| Spolu majetok | 13 985 | 10 453 | 1 529 | 4 444 | 1 306 | 41 354 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 45 651 | 43 874 | 50 018 | 62 695 | 71 216 | 99 180 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -16 422 | -37 005 | -38 759 | -53 827 | -63 589 | -75 248 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -20 582 | -1 754 | -15 068 | -9 762 | -11 659 | 12 084 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 338 | 338 | 338 | 338 | 338 | 338 |
| Vlastné imanie spolu | -31 666 | -33 421 | -48 489 | -58 251 | -69 910 | -57 826 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 43 883 | 79 163 | 44 540 | 76 942 | 87 232 | 132 638 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -19 708 | -1 261 | -14 868 | -9 581 | -10 509 | 13 235 |
| EBITDA | -12 367 | 5 559 | -13 530 | -9 581 | -10 509 | 13 790 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -20 582 | -1 754 | -15 068 | -9 762 | -10 699 | 13 044 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -20 582 | -1 754 | -15 068 | -9 762 | -11 659 | 12 084 |
| Osobné náklady | 38 694 | 56 200 | 41 785 | 63 333 | 76 364 | 94 913 |
| Odpisy | 7 341 | 6 820 | 1 338 | 0 | 0 | 555 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AG Slovakia, s. r. o.
Prehľad
AG Slovakia, s. r. o. (IČO 46390421) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 132 638 €, čo je o 52,1 % viac ako rok predtým (87 232 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 24,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 084 € (9,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 94 913 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-57 826 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.