HEREA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 25 166 | 19 863 | 11 050 | 5 615 | 29 019 | 19 135 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 770 |
| Spolu majetok | 25 166 | 19 863 | 11 050 | 5 615 | 29 019 | 23 905 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 280 | 1 501 | 1 648 | 1 720 | 2 162 | 2 492 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 971 | 17 386 | 12 861 | 3 902 | 7 296 | 21 357 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 12 562 | -4 524 | -8 959 | -5 507 | 14 061 | -5 444 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 353 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 22 886 | 18 362 | 9 402 | 3 895 | 26 857 | 21 413 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 28 369 | 4 292 | 6 599 | 11 160 | 55 856 | 42 087 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 14 397 | -4 381 | -8 821 | -5 362 | 15 178 | -4 931 |
| EBITDA | 14 397 | -4 381 | -8 821 | -5 362 | 15 178 | -3 341 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 14 251 | -4 524 | -8 959 | -5 507 | 15 021 | -5 104 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 12 562 | -4 524 | -8 959 | -5 507 | 14 061 | -5 444 |
| Osobné náklady | 4 731 | 6 491 | 8 337 | 8 386 | 9 713 | 9 892 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 590 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HEREA s.r.o.
Prehľad
HEREA s.r.o. (IČO 46398112) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Košice-Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 42 087 €, čo je o 24,7 % menej ako rok predtým (55 856 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 5 444 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 9 892 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 23 905 € a vlastné imanie 21 413 € (miera samofinancovania 89,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.