Media Leaders s.r.o.Aktívna

IČO 46406999Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2011Banská Bystrica

Finančný prehľad

2 188 560 €+15,5%
Tržby 2025
+14,9%
Priemerný ročný rast 2020–2025
01 mil.2 mil.3 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
202450 000 €
2023100 020 €
2022232 705 €
2021273 678 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
01 mil.2 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu296 601298 354424 378545 214514 404620 390
Neobežný majetok spolu316 475299 531264 654883 127853 1471 033 560
Spolu majetok613 076597 885689 0321 428 3411 367 5511 653 950
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu146 321172 103275 272899 414672 002727 786
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov322 056187 577187 577308 240473 427690 049
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)139 199232 705220 683215 187216 622230 615
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu466 755425 782413 760528 927695 549926 164
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)1 092 8951 191 2801 329 5381 576 0041 895 5572 188 560
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti198 800329 537312 744322 729344 476362 272
EBITDA217 403363 481347 621357 991379 946404 782
Výsledok hospodárenia pred zdanením176 184294 689279 760279 652267 185292 310
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie139 199232 705220 683215 187216 622230 615
Osobné náklady76 57991 347118 091127 752140 827196 104
Odpisy18 60333 94434 87735 26235 47042 510
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—273 678232 705100 02050 0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Media Leaders s.r.o.

Prehľad

Media Leaders s.r.o. (IČO 46406999) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 2 188 560 €, čo je o 15,5 % viac ako rok predtým (1 895 557 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 230 615 € (10,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 196 104 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 653 950 € a vlastné imanie 926 164 € (miera samofinancovania 56,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Media Leaders s.r.o. – IČO 46406999 — icoprofil.sk