RENO - STAV SK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 093 | 10 236 | 14 017 | 10 072 | 4 082 | 0 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 9 093 | 10 236 | 14 017 | 10 072 | 4 082 | 0 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 32 683 | 37 226 | 38 507 | 38 097 | 10 001 | 340 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -24 654 | -23 590 | -26 991 | -24 490 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 064 | -3 400 | 2 501 | -3 535 | -5 919 | -340 |
| Vlastné imanie spolu | -23 590 | -26 990 | -24 490 | -28 025 | -5 919 | -340 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 25 487 | 8 440 | 16 795 | 7 500 | 1 500 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 305 | -3 271 | 3 134 | -3 378 | -5 464 | 0 |
| EBITDA | 1 305 | -3 271 | 3 134 | -3 378 | -5 464 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 172 | -3 356 | 2 996 | -3 535 | -5 579 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 064 | -3 400 | 2 501 | -3 535 | -5 919 | -340 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RENO - STAV SK s.r.o.
Prehľad
RENO - STAV SK s.r.o. (IČO 46411011) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n. (SK NACE 4299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-340 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.