EXERGY Studios, s.r.o.Aktívna

IČO 46411453Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2011Žilina

Finančný prehľad

97 800 €+41,7%
Tržby 2025
+20,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
025 tis.50 tis.75 tis.100 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu50 24435 65351 88032 99355 80258 116
Neobežný majetok spolu28 66616 5057 87059 05724 5960
Spolu majetok78 91052 15859 75092 05080 39858 116
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu50 65143 08845 91876 95756 74910 604
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov15 43622 7593 5698 3339 59318 149
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)7 323-19 1894 7631 2608 55623 863
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu28 2599 07013 83215 09323 64947 512
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)39 00022 70068 00066 00069 00097 800
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti8 872-18 3786 3301 90010 02026 548
EBITDA11 720-3 19214 9658 20435 30151 145
Výsledok hospodárenia pred zdanením8 650-19 1895 7641 5959 93626 463
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie7 323-19 1894 7631 2608 55623 863
Osobné náklady000000
Odpisy2 84815 1868 6356 30425 28124 597
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: EXERGY Studios, s.r.o.

Prehľad

EXERGY Studios, s.r.o. (IČO 46411453) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 97 800 €, čo je o 41,7 % viac ako rok predtým (69 000 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 23 863 € (24,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 58 116 € a vlastné imanie 47 512 € (miera samofinancovania 81,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

EXERGY Studios, s.r.o. – IČO 46411453 — icoprofil.sk