LE-MONT, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 32 812 | 21 333 | 25 328 | 25 134 | 28 863 | 27 185 |
| Neobežný majetok spolu | 875 | 125 | 0 | 0 | 0 | 1 810 |
| Spolu majetok | 33 687 | 21 458 | 25 328 | 25 134 | 28 863 | 28 995 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 13 574 | 697 | 1 274 | 1 059 | 1 962 | 769 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 378 | -300 | 348 | 3 641 | 3 666 | 6 339 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 078 | 648 | 3 293 | 21 | 2 822 | 1 387 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 15 413 | 15 413 | 15 413 | 15 413 | 15 413 | 15 500 |
| Vlastné imanie spolu | 20 113 | 20 761 | 24 054 | 24 075 | 26 901 | 28 226 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 46 885 | 49 525 | 57 925 | 33 031 | 57 550 | 35 850 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 912 | 485 | 3 589 | -223 | 3 643 | 2 042 |
| EBITDA | 8 662 | 1 235 | 3 714 | -223 | 3 643 | 2 252 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 902 | 648 | 3 769 | 25 | 3 836 | 1 749 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 078 | 648 | 3 293 | 21 | 2 822 | 1 387 |
| Osobné náklady | 7 865 | 182 | 366 | 487 | 450 | 490 |
| Odpisy | 750 | 750 | 125 | 0 | 0 | 210 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: LE-MONT, s. r. o.
Prehľad
LE-MONT, s. r. o. (IČO 46441051) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Nová Dubnica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 35 850 €, čo je o 37,7 % menej ako rok predtým (57 550 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 387 € (3,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 490 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 995 € a vlastné imanie 28 226 € (miera samofinancovania 97,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.