DS ASSET s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 2 374 | 2 339 | 5 551 | 10 958 | 10 936 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 2 374 | 2 339 | 5 551 | 10 958 | 10 936 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 12 561 | 13 162 | 20 717 | 23 939 | 24 106 |
| Základné imanie | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -15 921 | -17 564 | -18 200 | -22 549 | -20 358 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 643 | -636 | -4 343 | 2 191 | -189 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 377 | 377 | 377 | 377 | 377 |
| Vlastné imanie spolu | -10 187 | -10 823 | -15 166 | -12 981 | -13 170 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 283 | 4 175 | 4 400 | 11 154 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 559 | -552 | -4 259 | 2 286 | -116 |
| EBITDA | -1 559 | -552 | -4 259 | 2 286 | -116 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 643 | -636 | -4 343 | 2 197 | -189 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 643 | -636 | -4 343 | 2 191 | -189 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok10
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
- 2020 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2020 Úč MUJ · 5 str.
- 2020 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: DS ASSET s.r.o.
Prehľad
DS ASSET s.r.o. (IČO 46449027) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Vlčkovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 000 €.
Hospodárenie
V roku 2023 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2023 skončil stratou 189 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2023 záporné (-13 170 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.