NANTE, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 53 762 € (16 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 36 042 | 102 792 | 179 011 | 220 564 | 189 720 | 279 234 |
| Neobežný majetok spolu | 291 140 | 262 211 | 269 899 | 240 606 | 279 117 | 174 356 |
| Spolu majetok | 327 182 | 365 003 | 448 910 | 461 170 | 468 837 | 453 590 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 246 066 | 164 454 | 168 939 | 138 656 | 131 376 | 69 428 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 121 213 | 189 680 | 220 708 | 263 248 | 278 199 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 75 616 | 73 836 | 84 792 | 96 306 | 68 714 | 100 463 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 499 | 500 | 499 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 81 116 | 200 549 | 279 971 | 322 514 | 337 461 | 384 162 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 228 639 | 243 126 | 330 970 | 347 545 | 317 783 | 289 209 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 101 586 | 107 573 | 115 076 | 133 761 | 102 268 | 142 511 |
| EBITDA | 136 792 | 148 135 | 161 403 | 171 490 | 147 453 | 247 272 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 89 042 | 93 588 | 107 800 | 122 233 | 87 494 | 127 471 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 75 616 | 73 836 | 84 792 | 96 306 | 68 714 | 100 463 |
| Osobné náklady | 6 230 | 6 438 | 8 272 | 18 894 | 30 434 | 26 032 |
| Odpisy | 35 206 | 40 562 | 46 327 | 37 729 | 45 185 | 104 761 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 5 369 | 53 763 | 53 766 | 53 762 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NANTE, s.r.o.
Prehľad
NANTE, s.r.o. (IČO 46467874) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 289 209 €, čo je o 9,0 % menej ako rok predtým (317 783 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 100 463 € (34,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 26 032 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 453 590 € a vlastné imanie 384 162 € (miera samofinancovania 84,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.