HPR-ÚČTOVNÍCTVO, s.r.o.,Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 37 340 | 44 361 | 46 516 | 56 738 | 69 950 | 72 027 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 37 340 | 44 361 | 46 516 | 56 738 | 69 950 | 72 027 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 868 | 3 258 | 2 090 | 2 792 | 3 674 | 3 129 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 24 007 | 29 972 | 35 603 | 38 926 | 48 446 | 60 776 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 965 | 5 631 | 3 323 | 9 520 | 12 330 | 2 622 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 35 472 | 41 103 | 44 426 | 53 946 | 66 276 | 68 898 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 28 517 | 34 588 | 32 847 | 42 214 | 45 314 | 42 188 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 150 | 6 784 | 4 047 | 11 344 | 14 662 | 4 736 |
| EBITDA | 7 150 | 6 784 | 4 047 | 11 344 | 14 662 | 4 736 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 018 | 6 649 | 3 915 | 11 200 | 14 506 | 4 580 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 965 | 5 631 | 3 323 | 9 520 | 12 330 | 2 622 |
| Osobné náklady | 2 293 | 12 346 | 14 709 | 9 198 | 9 338 | 9 385 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HPR-ÚČTOVNÍCTVO, s.r.o.,
Prehľad
HPR-ÚČTOVNÍCTVO, s.r.o., (IČO 46472703) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 42 188 €, čo je o 6,9 % menej ako rok predtým (45 314 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 622 € (6,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 9 385 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 72 027 € a vlastné imanie 68 898 € (miera samofinancovania 95,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.