ŽIAK AUTO OK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 413 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 10 749 | 9 436 | 1 681 | 47 574 | 72 263 | 24 512 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 833 |
| Spolu majetok | 10 749 | 9 436 | 1 681 | 47 574 | 72 263 | 62 418 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 116 | 3 776 | 4 041 | 38 184 | 63 087 | 85 432 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -44 637 | -39 797 | -41 770 | -49 789 | -38 110 | -44 851 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 840 | -1 973 | -8 020 | 11 749 | -214 | -30 777 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 42 430 | 42 430 | 42 430 | 42 430 | 42 500 | 47 614 |
| Vlastné imanie spolu | 7 633 | 5 660 | -2 360 | 9 390 | 9 176 | -23 014 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 34 350 | 36 706 | 49 761 | 79 923 | 86 784 | 73 767 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 938 | -1 871 | -7 917 | 12 807 | 865 | -29 696 |
| EBITDA | 4 938 | -1 871 | -7 917 | 12 807 | 865 | -25 656 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 840 | -1 973 | -8 020 | 12 689 | 746 | -29 817 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 840 | -1 973 | -8 020 | 11 749 | -214 | -30 777 |
| Osobné náklady | 9 052 | 15 295 | 15 935 | 15 456 | 8 346 | 7 401 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 040 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 413 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ŽIAK AUTO OK, s.r.o.
Prehľad
ŽIAK AUTO OK, s.r.o. (IČO 46478850) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Kunerad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 73 767 €, čo je o 15,0 % menej ako rok predtým (86 784 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 30 777 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 401 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-23 014 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.