BM - pharm, s.r.o.Aktívna

IČO 46485881Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2011Modra

Finančný prehľad

1 931 900 €+24,1%
Tržby 2025
+16,8%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu118 240131 357146 477130 037202 542177 926
Neobežný majetok spolu8 2254 7258750029 792
Spolu majetok126 465136 082147 352130 037202 542207 718
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu68 12677 70489 62770 322140 037134 501
Základné imanie40 57040 57040 57040 57040 57040 570
Výsledok hospodárenia minulých rokov16 62417 76917 80817 82519 12521 935
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 14539-6531 3202 81010 712
Vlastné imanie spolu58 33958 37857 72559 71562 50573 217
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)890 0691 074 0271 298 7221 396 7581 556 7761 931 900
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti9 8746 46910 12314 72810 26413 560
EBITDA13 0249 96910 99814 72810 26418 646
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 44949-6531 6713 55713 560
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 14539-6531 3202 81010 712
Osobné náklady73 78977 83678 06476 42483 90777 319
Odpisy3 1503 500875005 086
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: BM - pharm, s.r.o.

Prehľad

BM - pharm, s.r.o. (IČO 46485881) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Modra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 40 570 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 1 931 900 €, čo je o 24,1 % viac ako rok predtým (1 556 776 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 712 € (0,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 77 319 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 207 718 € a vlastné imanie 73 217 € (miera samofinancovania 35,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

BM - pharm, s.r.o. – IČO 46485881 — icoprofil.sk