SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 565 135 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 44 068 587 | 50 270 132 | 47 976 947 | 52 247 216 | 53 278 755 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 507 438 | 5 745 595 | 4 499 699 | 5 404 135 | 4 061 313 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 18 740 670 | 24 248 108 | 29 993 702 | 34 493 402 | 39 299 902 |
| Spolu majetok | 41 206 926 | 47 343 669 | 45 650 219 | 50 751 293 | 50 647 578 |
| Záväzky spolu | 16 953 318 | 17 344 466 | 11 151 318 | 10 848 256 | 7 248 363 |
| Vlastné imanie spolu | 24 253 608 | 29 999 203 | 34 498 901 | 39 903 037 | 43 399 215 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 565 135 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok19
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o.
Prehľad
SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. (IČO 46512250) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Sobrance. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami (SK NACE 4684). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 150 – 199 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 37 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 53 278 755 €, čo je o 2,0 % viac ako rok predtým (52 247 216 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 061 313 € (7,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 082 120 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 50 647 578 € a vlastné imanie 43 399 215 € (miera samofinancovania 85,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.