World Wellness Team s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 115 934 | 199 245 | 282 716 | 153 654 | 112 674 | 117 148 |
| Neobežný majetok spolu | 21 946 | 8 309 | -95 037 | 10 704 | 65 484 | 44 653 |
| Spolu majetok | 137 880 | 207 554 | 187 679 | 164 468 | 213 474 | 216 994 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 113 026 | 175 692 | 50 171 | 24 463 | 74 736 | 76 570 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 386 | -646 | 6 362 | 7 510 | 8 806 | 8 238 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 740 | 7 008 | 646 | 1 995 | -568 | 1 686 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 20 500 | 20 500 | 125 500 | 125 500 | 125 500 | 125 500 |
| Vlastné imanie spolu | 24 854 | 31 862 | 137 508 | 140 005 | 138 738 | 140 424 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 184 173 | 229 438 | 98 346 | 271 134 | 239 432 | 255 317 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 632 | 13 541 | 2 622 | 5 235 | 4 990 | 8 590 |
| EBITDA | 20 269 | 27 178 | 2 622 | 5 339 | 27 328 | 29 421 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 970 | 10 257 | 818 | 2 525 | 1 381 | 4 394 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 740 | 7 008 | 646 | 1 995 | -568 | 1 686 |
| Osobné náklady | 3 259 | 3 259 | 3 245 | 3 963 | 4 096 | 4 046 |
| Odpisy | 13 637 | 13 637 | 0 | 104 | 22 338 | 20 831 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 699 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: World Wellness Team s. r. o.
Prehľad
World Wellness Team s. r. o. (IČO 46518819) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Dúbravka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 255 317 €, čo je o 6,6 % viac ako rok predtým (239 432 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 686 € (0,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 046 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 216 994 € a vlastné imanie 140 424 € (miera samofinancovania 64,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.