AR group, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 26 346 € (51 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 37 193 | 47 607 | 75 735 | 131 701 | 107 173 | 134 138 |
| Neobežný majetok spolu | 1 376 | 890 | 2 218 | 1 242 | 19 282 | 52 806 |
| Spolu majetok | 38 569 | 48 497 | 77 953 | 132 943 | 126 455 | 186 944 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 16 205 | 22 999 | 50 407 | 94 064 | 69 132 | 91 715 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 102 | 16 864 | 19 998 | 22 046 | 33 379 | 25 477 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 9 762 | 3 134 | 2 048 | 11 333 | 18 444 | 64 252 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 22 364 | 25 498 | 27 546 | 38 879 | 57 323 | 95 229 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 113 388 | 147 609 | 264 290 | 257 300 | 300 877 | 525 290 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 13 767 | 6 122 | 7 396 | 21 373 | 32 555 | 86 819 |
| EBITDA | 14 253 | 6 608 | 8 360 | 22 349 | 36 851 | 99 420 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 008 | 4 614 | 3 282 | 15 003 | 26 017 | 81 365 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 762 | 3 134 | 2 048 | 11 333 | 18 444 | 64 252 |
| Osobné náklady | 4 049 | 7 019 | 36 425 | 22 415 | 16 169 | 36 499 |
| Odpisy | 486 | 486 | 964 | 976 | 4 296 | 12 601 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 346 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AR group, s.r.o.
Prehľad
AR group, s.r.o. (IČO 46522379) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 525 290 €, čo je o 74,6 % viac ako rok predtým (300 877 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 35,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 64 252 € (12,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 36 499 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 186 944 € a vlastné imanie 95 229 € (miera samofinancovania 50,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.