ABC inžiniering s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 836 € (7 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 23 818 | 14 186 | 26 827 | 23 453 | 61 101 | 49 657 |
| Neobežný majetok spolu | 11 747 | 3 548 | 32 761 | 23 173 | 26 313 | 23 932 |
| Spolu majetok | 35 565 | 17 734 | 59 588 | 46 626 | 87 414 | 73 589 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 15 931 | 9 399 | 48 070 | 34 892 | 40 661 | 12 675 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 6 666 | 14 134 | 2 835 | 6 018 | 6 234 | 38 417 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 468 | -11 299 | 3 183 | 216 | 35 019 | 16 997 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 19 634 | 8 335 | 11 518 | 11 734 | 46 753 | 60 914 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 57 750 | 17 876 | 90 832 | 50 634 | 125 707 | 81 061 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 858 | -10 657 | 4 422 | 1 832 | 44 600 | 19 696 |
| EBITDA | 16 266 | -4 846 | 13 563 | 11 421 | 54 852 | 33 765 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 926 | -11 299 | 3 277 | 470 | 43 631 | 19 000 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 468 | -11 299 | 3 183 | 216 | 35 019 | 16 997 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 6 408 | 5 811 | 9 141 | 9 589 | 10 252 | 14 069 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 836 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ABC inžiniering s.r.o.
Prehľad
ABC inžiniering s.r.o. (IČO 46522484) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Kováčová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákup a predaj vlastných nehnuteľností (SK NACE 6811).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 81 061 €, čo je o 35,5 % menej ako rok predtým (125 707 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 16 997 € (21,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 73 589 € a vlastné imanie 60 914 € (miera samofinancovania 82,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.