Auto Zlom s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 143 976 | 157 236 | 172 972 | 182 072 | 179 422 | 51 417 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 143 976 | 157 236 | 172 972 | 182 072 | 179 422 | 51 417 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 113 828 | 112 827 | 113 031 | 112 832 | 110 340 | 1 440 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 874 | 25 148 | 39 410 | 54 941 | 64 240 | 64 082 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 20 274 | 14 261 | 15 531 | 9 299 | -158 | -19 105 |
| Vlastné imanie spolu | 30 148 | 44 409 | 59 941 | 69 240 | 69 082 | 49 977 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 41 408 | 31 680 | 37 918 | 71 493 | 775 | 17 387 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 23 852 | 16 778 | 18 272 | 11 771 | 182 | -18 702 |
| EBITDA | 23 852 | 16 778 | 18 272 | 11 771 | 182 | -18 702 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 23 852 | 16 778 | 18 272 | 11 771 | 182 | -18 765 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 20 274 | 14 261 | 15 531 | 9 299 | -158 | -19 105 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Auto Zlom s.r.o.
Prehľad
Auto Zlom s.r.o. (IČO 46523791) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Dolný Kubín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 17 387 €, čo je o 2 143 % viac ako rok predtým (775 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 15,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 19 105 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 51 417 € a vlastné imanie 49 977 € (miera samofinancovania 97,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.